Przejdź na nową wersję strony
Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj

USŁUGI

Firma KME jest identyfikowana na polskim rynku jako doświadczony producent urządzeń do zasilania samochodów gazem LPG i CNG. Są to urządzenia zarówno elektroniczne jak i mechaniczne.

Doskonalenie i produkcja tych wyrobów pozwoliły przez 15 lat działalności firmy zebrać bogate doświadczenia i zbudować specjalistyczne zaplecze produkcyjne. Przez ten czas zbudowaliśmy też stabilny zespół, który wraz z rozwojem firmy rozszerza się o kolejnych specjalistów.

Możliwości produkcyjne, jakimi dysponuje firma KME wykraczają poza produkcję własną. Dlatego też część zasobów produkcyjnych możemy zaoferować do dyspozycji firmom współpracującym.

Przedstawiając naszą ofertę liczymy, że zechcecie Państwo skorzystać z szerokiego wachlarza usług:

Zmierzamy do wprowadzenia procedur i standardów, które wyjdą naprzeciw oczekiwaniom producentów OEM. Jeżeli zakres, zdolności produkcyjne KME lub inne parametry naszej firmy wydadzą się Państwu niewystarczające prosimy o przekazanie nam swoich oczekiwań. Nawet, jeżli dziś nie jesteśmy w stanie im sprostać to jesteśmy gotowi wprowadzić nowe procedury i poczynić inwestycje tak, aby w umówionym terminie podjąć współprace na oczekiwanych przez Państwa warunkach. Jasno określone brzegowe warunki współpracy będą dla nas jasnym celem i pozwolą nadać priorytety planowanym działaniom.

Jakość a szczególnie jej zapewnienie na zakładanym, mierzalnym poziomie jest jednym z kluczowych celów firmy. Poczyniliśmy w tym zakresie zdecydowane kroki. Uzyskanie certyfikatu ISO stało się dla nas początkiem świadomego zarządzania procesami produkcji. Wykonując usługi na rzecz firm trzecich jesteśmy w stanie zadeklarować utrzymanie jakości na określonym umową poziomie.

Nasze doświadczenia wskazują, że poza wszelkimi aspektami technicznymi ważne są kwestie "miękkie". To one często decydują o sukcesie współpracy. Od samego początku działalności, cechą firmy KME jest elastyczność i rozsądek. Na takie podejście z naszej strony możecie Państwo liczyć podejmując z nami rozmowy o nawiązaniu współpracy.