Przejdź na nową wersję strony
Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj

AKADEMIA

Akademia KME

Na kanale YouTube KME rusza Akademia KME.

Akademia KME to edukacyjny cykl filmów, skierowany do warsztatów, monterów oraz osób technicznych z branży samochodowych instalacji gazowych.

Jej celem jest ugruntowanie wiedzy w szczególności z obsługi oprogramowania KME NEVO-SKY służącego do obsługi sterowników z rodziny NEVO-SKY (DIRECT, MAX, SUN, JET).

Akademia KME to ciekawe wprowadzenie do świata produktów KME. Filmy stanowią ciekawą alternatywę w kwestii omówienia oferowanych  możliwości systemów KME oraz narzędzi niezbędnych do prawidłowej kalibracji.  Jedne z nich odnoszą się do informacji podstawowych, inne omawiają szczegółowe opcje programu.

Akademia KME daje wskazówki na co warto zwrócić uwagę, jakich narzędzi użyć przy kalibracji konkretnych jednostek napędowych bezpośredniego oraz pośredniego wtrysku paliwa, a poszczególne filmy wyjaśniają szereg zagadnień i odpowiadają na najczęściej zadawane pytania.

Pamiętaj! Używanie naszych systemów z rodziny NEVO-SKY może być jeszcze prostsze!

Dzięki Akademii KME masz możliwość pogłębienia wiedzy na temat sterowników KME NEVO-SKY i w każdej chwili możesz wrócić do wybranego zagadnienia. 

Zachęcamy do oglądania, umieszczania komentarzy oraz subskrybowania naszego kanału KME SP. Z O.O. na YouTube. Nie zwlekaj, obejrzyj pierwszy odcinek. 

Zapraszamy do Akademia KME
Patronat merytoryczny: Robert Szmajda Dyrektor działu Badań i Rozwoju

Lista filmów

Nowości w programie NEVO-SKY 5.0.2.0  
nevo-driver.png  
O rodzinie NEVO-SKY  
AKADEMIA_KME/FB_miniatura.png  
Intefejs programu KME NEVO-SKY  

Interfejs programu

 
Przygotowanie danych do analizy  

Interfejs programu

 
e-Hologacje  

Interfejs programu

 
Aktualizacja oprogramowania sterownika z rodziny NEVO-SKY  

Interfejs programu

 
  Rejestrator oprogramowania KME NEVO-SKY  

 

Interfejs programu