Przejdź na nową wersję strony
Facebook
Proszę czekać...
zamknij
Unia

ANKIETA

Czy znasz najnowszy system sekwencyjnego wtrysku gazu KME NEVO-SKY (DIRECT do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, MAX do silników z pośrednim wtryskiem benzyny)?

zagłosuj

CERTYFIKATY

 • ISO 9001:2008 System Zarządzania Jakością

  Po wdrożeniu i pierwotnej certyfikacji w roku 2003 Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001, KME pracuje nad doskonaleniem projektowania, produkcji i dystrybucji swoich produktów.

  Certyfikacja przez niemiecki TUV daje pewność zgodności z zaostrzonymi standardami obowiazującymi w branzy samochodowej.

  pokaż certyfikat
 • Najbardziej Ekologiczny Produkt Roku 2006

  Koalicja Na Rzecz Autogazu - Związek Pracodawców reprezentując interesy polskiego rynku autogazu, pierwszego w Europie oraz drugiego na świecie pod względem ilości aut napędzanych LPG, zakończyła pierwszą edycję Konkursu Kryształowy Liść Dębu Polskiego Rynku Autogazu '2006. Nagroda przyznawana będzie przez branżę autogazu cyklicznie: za Najbardziej Ekologiczny Produkt Roku oraz za Najbardziej Nowatorski Produkt Roku i za Zaangażowanie w Rozwój Polskiego Rynku LPG, CNG i LNG. 

  Kryształowy Liść Dębu Polskiego Rynku Autogazu za Najbardziej Ekologiczny Produkt Roku 2006 otrzymała firma KME Sp. z o. o. i jej produkt zestaw Sekwencyjnego Wtrysku Gazu AKME

  pokaż certyfikat
 • Nagroda dla zestawu Sekwencyjnego Wtrysku Gazu - Medal Europejski 2006

  pokaż certyfikat
 • Nagroda dla zestawu Sekwencyjnego Wtrysku Gazu - Forum Gazowe 2005

  pokaż certyfikat
 • Homologacje produktów R67 i R110

  Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowania produktów, KME wykonuje badania homologacyjne na zgodność z Regulaminami nr. 67 i 110 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ. Treść certyfikatów dostępna jest dla zarejestrowanych Warsztatów i Hurtowni w sekcji Dokumentacja.

  pokaż certyfikat